אבי ברססט משיק את ספרו השלישי

חוויות מערב ההשקה המרגש לספרו השלישי בסדרה של אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה, אותו ליוויתי כעורך
אבי ברססט, צופית גרנט, חיליק שיאון

איזה ערב מרגש. ומאוד שמח. שלישי האחרון, אבי ברססט משיק את ספרו השלישי שכתב בעומק רב וברגישות רבה, “הולנדיה, הספר”. הספר חותם סיפור מפואר של מפעל חיים בן 40 שנה: Hollandia – הולנדיה.

הספר הזה הוא גם השלישי שאני, כעורך, לצדו של הטורבו האנושי ושמו אבי; איש מיוחד במיוחד, עם תיאבון ענק לחלום, ליצור ולהמריא את התוכנית של הולנדיה הגדולה למחוזות מפתיעים וחסרי גבולות. הכל בגדול.

וכן, כך גם היה ערב ההשקה הגדול והמושקע של הספר שארז את הסיפור. עם סוללה של שמות שהרימו את הקהל, בניצוחה של צופית גרנט הנפלאה, כמו שרק היא: אייל ברקוביץ (תגידו מז”ט לפרזנטור החדש של הולנדיה), קובי מימון (בסטנד אפ מבריק), ליאור נרקיס (המסעיר, כי כולנו משפחה).
וצופית מובילה את הערב הזה בשילוב של חוכמה ורגש, מחוברת לכל מה שקורה ומפעילה את הקהל באמנות. מגישה לאבא המייסד את הכבוד שהוא כל כך ראוי לו, וזה גומל בנאום חם ומרגש.

ד”ר הלה הדס, מנכ”לית עמותת אנוש, ולצדה מתמודדת מרגשת מקיר לקיר. רינה בן חמו, האחות של אבי, שבשקט בשקט נותנת לעסקים ולאבי שקט בגיזרה הפיננסית, בנאום מרתק ובוטח.

ואז עולה אבי, כמו אבי, מציג בטון הנכון את אבני הדרך, החזון ואת תפיסת העולם שלו, שאיתה, כמו עם מצפן חד, הוא מנווט את העסקים עם האנשים הנפלאים שלו. ולגלות בתוך בניית היצירה הזו איזה תלכיד אנושי מצליח אבי, ואיתו רינה, לבנות סביבם.

ואז, הוא מכריז על ייסוד “ברססט גרופ”, הקבוצה שתאגד חמש חברות ומותגים. הולנדיה בעמדת הפרימיום. איך לא.

אני מצדי מסכם שנה פלוס של עבודה מורכבת ומהנה על פרויקט שגייס וסחף אותי לתוכו באהבה. בזכות איש אחד, אבי ברססט, לקוח קרוב, נאמן ומאתגר.

וכך נבנו להם 250 עמודים של סיפור, כמו פאזל אחד גדול, פיסה אחרי פיסה – ואני מרגיש במשפחה. אבי, משפחת ברססט. כבוד!